مجموعه BitsN’Bytes با یک دهه سابقه فعالیت در زمینه فروش محصولات الکترونیکی و نرم افزاری، خدمات مختلفی را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

محصولات سخت افزاری فروشگاه بی ان بی کالا شامل کالاهای دیجیتال پرکاربرد مانند لپ تاپ، موبایل، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، موس و کیبورد، هدفون و سایر لوازم جانبی است.

همچنین می توانید نرم افزارهای مورد نیاز خود مانند ویندوز، آفیس و آنتی ویروس های مطرح را با لایسنس اصلی از مجموعه ما خریداری نمایید.

✓ مشتری مداری

مشتری‌مداری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نخواهد بود؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما در کنار مشتری هستیم و همواره سعی در تامین دو طرفه منافع یکدیگر داریم.

✓ اصل شفافیت

ما همه جزییات را همان‌طور که هست، به اطلاع مشتریان گرامی می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آن ها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند خرید، بهترین تصمیم گیری و تجربه را داشته باشند.

✓ سرعت عمل

ما در مجموعه خود در تلاش هستیم تا کالای مورد نظر شما به بهترین شکل ممکن و در سر یع ترین زمان به دست شما برسد. کالای مورد نظر بلافاصله بعد از ثبت سفارش در مرحله پردازش قرار می گیرد و به روش های مختلف (با توجه به مسافت و استان مورد نظر) با تضمین امنیت بالا ارسال می شود.